Helikopter policyjny Strażak Sam (109252537038)
od 3 lat

Simba

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
167,53 PLN
Nasza cena
126,32 PLN
Oszczędzasz 25%Strażak Sam Helikopter policyjny

Helikopter z dźwiękiem, migoczącym światłem, światłem poszukiwawczym, wciągarką, figurką Rose i Radara oraz akcesoriami. Funkcja Try Me.

  • ZABAWKI Z BAJKI: Strażak Sam to animacja ze sporą dawką humoru, gdzie tytułowy bohater, Strażak Sam, nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich codziennych dylematów.
  • BOGATE WYPOSAŻENIE: zestaw składa się z policyjnego helikoptera, figurki Rose i psa Radara, wciągarki i kapoka ratunkowego dla psa; zestaw odwzorowuje pojazdy i postaci z 13 serii bajki Strażak Sam.
  • ODGRYWANIE AKCJI RATUNKOWYCH: helikopter ma migoczące światło poszukiwawcze, wciągarkę, odczepiane płozy i realistyczną policyjną kolorystykę; zestaw umożliwia odgrywanie akcji ratunkowych.
  • OBUDŹ W SOBIE BOHATERA: z tym zestawem Strażak Sam z figurkami z bajki zanurzysz się w świecie bohaterów ukochanej animacji, poczujesz się częścią odtwarzanych z ekranu akcji ratowniczych.
  • LICENCJONOWANA ZABAWKA: zabawki z serii Strażak Sam od Simba są oryginalne i są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Działa na baterie 3 x 1,5V R03 (dołączone).

Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Od 12 serii bajki bohater współpracuje z jednostką policji, gdzie wspierają go policjanci Malcolm i Rose. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Helikopter policyjny Strażak Sam (109252537038)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Simba
Kod paskowy: 4006592081010

Recenzje