Rummikub Junior (1602)
Wiek: 3+

TM Toys

  • Format: 20.0x26.5cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
53,73 PLN
Nasza cena
38,68 PLN
Oszczędzasz 29%Rummikub to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier rodzinnych na świecie. Powstała w latach 30 - tych ubiegłego stulecia, a jej twórcą jest, nieżyjący już Ephriam Hertzano.
Pierwsze egzemplarze Rummikuba były wykonywane ręcznie przez członków rodziny Hertzano. Wędrowały od drzwi do drzwi i sprzedawali je wyłącznie drobni sklepikarze. Nikt wówczas nie przypuszczał, że to początek drogi do wielkiego sukcesu: licznych nagród przyznawanych za najlepszą grę roku w wielu krajach i rzeszy fanów - wiernych graczy.
Dzisiaj Rummikub to już gra kultowa i doczekała się nowej wersji:
Rummikub Junior Start Right jest skierowany specjalnie do dzieci: niesamowicie wciągający, inny w każdej kolejnej rozgrywce. Zapewni dzieciom świetną zabawę. Jest oparty na zasadach Rummikuba.
Rummikub Start to gra, która rozwija umiejętności poznawcze (rozpoznawanie cyfr, kolorów i kształtów oraz formowanie z nich grup w określonym porządku). Uczy logicznego myślenia i spostrzegawczości.
Umieszczone na kostkach duże, kolorowe kształty z wartościami 1-10 pomogą dzieciom zapoznać się z cyframi i ich kolejnością. Małe kształty w dolnych narożnikach każdej kostki ułatwią układanie serii we właściwym porządku.
Liczba graczy: 2 - 4
Wiek: 3+
Czas rozgrywki: około 20 minut


Szczegóły

Tytuł: Rummikub Junior (1602)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: TM Toys
Kod paskowy: 7290011986209
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Format: 20.0x26.5cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.43 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: