Lego Friends: Konkurs talentów Andrei (41368)
Wiek: 7+

Lego

  • Format: op. 28 x 48 x 6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena
255,74 PLN
Nasza cena
189,41 PLN
Oszczędzasz 26%

Klocki Friends Konkurs talentów Andrei
Czas na show w zestawie LEGO Friends 41368 Konkurs talentów Andrei. Model składa się z trzech różnych obrotowych scen, na których przez długie godziny można podziwiać umiejętności Andrei. Przygotuj ją w garderobie, a potem pomóż jej wejść na scenę i śpiewać, grać na perkusji lub wykonywać magiczne sztuczki wystarczy obrócić pokrętło na magicznej skrzynce, by wyskoczył z niej królik! Dwa głośniki po bokach można obrócić i zamienić w duże ekrany. Zabawa będzie jeszcze lepsza, gdy ustawisz na podstawce swojego smartfona, żeby zapewnić Andrei podkład muzyczny lub tło. Dwa żółte uchwyty z tyłu sceny utrzymają urządzenie na miejscu. Pomóż Chloe nacisnąć czerwony lub zielony przycisk na stanowisku sędziego i ocenić występy. Znad sceny opadnie wtedy odpowiednia flaga przedstawiająca jej reakcję. Na koniec uruchom funkcję fajerwerków, by uczcić wyniki konkursu talentów LEGO. W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe oraz figurka królika.
W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe z serii LEGO Friends oraz figurka królika.
W komplecie główna scena z obrotowymi głośnikami, trzy mniejsze osobne obracające się sceny, dwa pomieszczenia za kulisami, stanowisko do sędziowania z funkcją flag i przycisków, stojak na smartfona, funkcja fajerwerków oraz skrzynia magika.
Akcesoria: zabawkowy mikrofon, zestaw do magicznych sztuczek, kamera, szczotka do włosów, szminka, kubek, stojak na smartfona oraz spódnica z materiału dla Andrei.
Są tu także akcesoria dla magika: peleryna, kapelusz, magiczna karta, różdżka i zabawkowy królik.
Zmień obrotowe sceny, na których Andrea może pochwalić się swoimi licznymi umiejętnościami: śpiewać, wykonywać magiczne sztuczki i grać na perkusji.
Zabierz gwiazdę za kulisy, gdzie może przygotować się do kolejnego wielkiego występu i przebrać w spódnicę z materiału lub pelerynę magika.
Wysuń flagę z kciukiem w górę, a potem wystrzel fajerwerki!
Ustaw smartfona za sceną, by zapewnić rewelacyjny podkład muzyczny lub tło do występu.
Zestawy LEGO Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie pomysłowych modeli.
Do sceny dołącz okrągłą podstawkę z zestawu 41383 Plac zabaw dla chomików Olivii, by poszerzyć konkurs talentów o występ z chomikiem jeżdżącym na motocyklu.
Model ma ok. 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości.
Zabawka dla dzieci 7+
Ilość elementów: 492


Szczegóły

Tytuł: Lego Friends: Konkurs talentów Andrei (41368)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Friends
Kod paskowy: 5702016369434
Format: op. 28 x 48 x 6 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.7 kg

Recenzje