Lego Movie: Trójkołowiec Emmeta (70823)

Lego

Wysyłka:
Dzisiaj
Cena
72,36 PLN
Nasza cena
51,96 PLN
Oszczędzasz 29%

Rozwiń swoje umiejętności mistrza konstrukcji z zestawem The Lego® Movie 2™ 70823 Trójkołowiec Emmeta. Ten niesamowity model do zbudowania ma siedzenie dla minifigurki, trzy ułożone pionowo gumowe opony oraz składane podpory stabilizacyjne. W komplecie jest stacja benzynowa z pompą paliwa do zbudowania, funkcją katapulty i miejscem parkingowym dla trójkołowca, a także postacie z filmu Lego Przygoda 2 — minifigurka Emmeta oraz zbudowany z klocków kosmiczny najeźdźca z kłapiącą paszczą i obracającym się okiem cyklopa.
W zestawie minifigurka Emmeta (nowość na styczeń 2019 r.) oraz zbudowany z klocków kosmiczny najeźdźca z kłapiącą paszczą i obracającym się okiem.
Trójkołowiec Emmeta ma siedzenie dla minifigurki, trzy gumowe opony oraz składane podpory stabilizacyjne, a w środku znajduje się najlepsza przyjaciółka Emmeta — Roślinka (do zbudowania z klocków).
Łatwa do zbudowania stacja benzynowa wyposażona jest w zabawkową pompę paliwa z wężem, funkcję katapulty felg oraz miejsce parkingowe dla trójkołowca.
Po rozłożeniu podpór stabilizacyjnych trójkołowiec może stać samodzielnie.
Wystrzel felgę z zabawkowej katapulty w kierunku kosmicznego najeźdźcy.
Ten zabawny zestaw pozwoli odtworzyć sceny z filmu Lego® Przygoda 2™.
Trójkołowiec Emmeta ma ok. 16 cm wysokości, 7 cm długości i 3 cm szerokości.
Stacja benzynowa ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Liczba elementów: 174
Wiek: 7+

Szczegóły

Tytuł: Lego Movie: Trójkołowiec Emmeta (70823)
Producent: Lego
Seria: Lego Movie
Kod paskowy: 5702016367959

Recenzje