LEGO Star Wars: Ucieczka z Gwiazdy Śmierci (75229)
od 7 lat

Lego

Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2019-07-22)
Cena
146,57 PLN
Nasza cena
108,55 PLN
Oszczędzasz 26%

Każdemu miłośnikowi sagi Gwiezdnych wojen przypadną do gustu niezapomniane gwiezdne przygody z zestawu LEGO Star Wars 75229 Ucieczka z Gwiazdy Śmierci. Model przedstawia brawurową scenę z filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja z Lukiem Skywalkerem i księżniczką Leią. Zestaw obejmuje fragment Gwiazdy Śmierci na zawiasach, wejście, dźwignię zamykającą drzwi i chowającą chodnik oraz drugi poziom z platformą, drabiną, ukrytym droidem myszą i otwieranym schowkiem na elektrolornetkę. Miłośnicy filmu mogą umieścić Leię na plecach Lukea, dać bohaterowi do ręki linę zakończoną hakiem i pomóc mu przeskoczyć przepaść oraz uciec przed szturmowcem. Zestaw zawiera trzy minifigurki i figurkę LEGO droida myszy.

W zestawie trzy minifigurki: Luke Skywalker, księżniczka Leia oraz szturmowiec, a do tego figurka LEGO droida myszy.
Fragment Gwiazdy Śmierci na zawiasach składa się z wejścia, drzwi zamykanych za pomocą dźwigni, chowanego chodnika oraz kolumny z platformą, drabiną, ukrytym droidem myszą, otwieranym schowkiem na elektrolornetkę oraz funkcją zrzucania szturmowca w dół.
Broń: miecz świetlny Luke'a i dwa blastery.
W tym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz również hak z liną Luke'a.
Odtwórz niezapomnianą scenę ucieczki z filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja lub wymyśl własne, kreatywne scenariusze zabawy!
Model sceny z Gwiazdy Śmierci (rozłożony) ma ok. 15 cm wysokości, 16 cm szerokości i 8 cm głębokości.

Liczba elementów: 329
Wiek: 7+

Szczegóły

Tytuł: LEGO Star Wars: Ucieczka z Gwiazdy Śmierci (75229)
Podtytuł: od 7 lat
Producent: Lego
Seria: Lego Star Wars
Kod paskowy: 5702016370386

Recenzje