Zombicide: Kompani i Wrogowie (Rozszerzenie) (82624)
Wiek: 14+

Portal Games

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
209,30 PLN
Nasza cena
170,49 PLN
Oszczędzasz 19%Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zombicide: Czarna plaga.


Nowe misje, postaci i przeciwności losu!

Przez dziesięciolecia Orkowie i Ludzie przekraczali granicę, by walczyć ze sobą o żywność, dla zemsty lub po prostu dla zabawy. Z czasem obydwie grupy tak przywykły do ciągłego konfliktu, że każdy kto przyszedł na świat w tym deszczowym regionie był urodzonym wojownikiem.

A potem pojawiła się plaga zombie, zmiatając armie, mieszkańców miast i samą granicę.

My, Ocalali, szukamy przyczyn tego nowego zagrożenia. Czy wyruszysz z nami w głąb terytorium Orków i w dzikich ostępach stawisz czoła przerażającym skażonym zombie? Czy podejmiesz wyzwanie Zombicide?

Zombicide: Kompani i wrogowie to rozszerzenie do gier planszowych Zombicide: Czarna plaga i Zombicide: Zielona Horda. Do rozgrywki wymagana jest co najmniej jedna z tych dwóch gier.

Poznaj nowych przyjaciół i naucz się nowych sztuczek. Zapoluj na Zombie z 4 nowymi Ocalałymi i 19 kartami Ekwipunku, w tym 6 magicznymi Chowańcami!

Podczas 10 nowych misji, rozgrywanych w dzikich ostępach, zmierz się ze Skażonymi Szwendaczami prowadzonymi przez Skażoną Abominację. Używając 5 nowych kafelków planszy stwórz własne epickie przygody! Wszystkie komponenty są w pełni zgodnie z grami z serii Zombicide osadzonymi w świecie fantasy.

Zawartość pudełka:
- 29 figurek
- 5 kafelków gry
- 4 karty ocalałych
- 33 mini karty
- instrukcja

Liczba graczy: 1 - 6
Wiek: 14+


Szczegóły

Tytuł: Zombicide: Kompani i Wrogowie (Rozszerzenie) (82624)
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Portal Games
Kod paskowy: 5902560382624
Oprawa: pudełko
Waga: 1.5 kg

Recenzje