Rowerek biegowy Cutie - Żółty (KKRCUTIHNY0000)
Wiek: 1+

Kinderkraft

  • Format: 50 x 37 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
134,99 PLN
Nasza cena
122,90 PLN
Oszczędzasz 9%Cutie łączy w sobie oryginalny, nowoczesny design, bezpieczną konstrukcję oraz zalety rowerka biegowego. Stworzony jest dla małych Odkrywców, już od 1 roku życia, którzy każdego dnia są gotowi na nowe przygody te w domowej przestrzeni, jak i na podwórku.

Co zyskujesz?

- Idealny jeździk do nauki i zabawy dla Twojego Urwisa  CUTIE został stworzony z myślą o najmłodszych, dlatego jego konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby już podczas pierwszej styczności z minirowerkiem Twoje dziecko uczyło się balansowania ciałem  i utrzymywania równowagi.
- Lekkość jeździk waży zaledwie 1,8 kg, dzięki czemu Maluch bez trudu go podniesie, przeniesie lub poprowadzi. Łatwą, płynną jazdę ułatwia także tylne koło z łożyskami, a dzięki stalowej ramie oraz kołom wykonanym z nieprzebijalnej pianki EVA, CUTIE jest niezwykle trwały.
- Bezpieczny rozwój Malucha dobry minirowerek to taki, który dostosowuje się do potrzeb oraz wielkości Twojego dziecka, dlatego CUTIE ma możliwość regulacji siedziska w zakresie: 26-28 cm.
- Bezpieczeństwo Malucha podczas nauki i zabawy zapewniają także antypoślizgowe rączki wykonane z nieuczulającej i trwałej gumy TPR, którą łatwo utrzymasz w czystości. Jeździk ma także blokadę skrętu kierownicy, dlatego nie musisz martwić się o niekontrolowany upadek, gdy Twój Urwis rozpocznie naukę manewrowania.
- Oryginalny design żywe kolory oraz kotki na siodełku i ramie zachęcą nawet największego małego Leniuszka do aktywnej zabawy. Twoje dziecko może rozwijać wyobraźnię, poznając jednocześnie otaczający go świat, a jazda na CUTIE będzie doskonałym treningiem przed przygodami z pierwszym rowerkiem biegowym.

od 1 lat

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Rowerek biegowy Cutie - Żółty (KKRCUTIHNY0000)
Podtytuł: Wiek: 1+
Producent: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533913619
Format: 50 x 37 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje