Janod, Marakasy jajko Confetti (J07611)
mix

Janod

  • Format: 5 x 5 x 7 cm
Wysyłka:
Jutro (środa 2021-10-20)
Sugerowana cena
16,49 PLN
Nasza cena
8,90 PLN
Oszczędzasz 47%

Uwaga! Cena dotyczy 1 sztuki, kolor wysyłany losowo - brak możliwości wyboru.

Pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Drewniane marakasy-jajka francuskiej marki Janod są łatwe w obsłudze i doskonale dopasowane rozmiarami do małej dłoni. Wspierają rozwój poprzez obcowanie z muzyką już od pierwszych miesięcy życia. Ponadto ich dźwięk, wydobywany dzięki potrząsaniu, jest wyjątkowo przyjemny dla ucha.

Linia Confetti uczy rozróżniania charakterystycznych dźwięków instrumentów i poczucia rytmu. Przez zabawę łagodnie wprowadza dziecko w cudowny świat muzyki. Gra rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje i daje wiarę w siebie. Instrumenty Confetti wykonane są z niezwykłą starannością z najwyższej jakości drewna, a także w sposób, odwzorowujący prawdziwe instrumenty. W kolekcji znajdują się instrumenty już dla dzieci od 12 miesiąca życia do nawet 8 lat. Są one dostosowane do dziecięcych możliwości, a ich unikalny design i żywe kolory zachęcają do zabawy.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY!

Od 1. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Janod, Marakasy jajko Confetti (J07611)
Podtytuł: mix
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217376116
Format: 5 x 5 x 7 cm

Recenzje