Magic Mixies - Niebieski (MMM14652PCS)

TM Toys

  • Format: 33 x 25 x 20.5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
440,16 PLN
Nasza cena
320,33 PLN
Oszczędzasz 28%

Świat wyobraźni i marzeń, zamknięty w niesamowitym kociołku! Rozwiń u swojego dziecka wiarę w marzenia i ich spełnianie! Magic Mixies to zabawka, która pozwoli odkryć nowe niezwykłe emocje, towarzyszące magii i zaklęciom. Zaskocz swoje dziecko czymś niespodziewanym! Magiczny kociołek przenosi w beztroski świat zabawy i pozwala dziecku poczuć się jak prawdziwy czarodziej. Użycie zaklęć i dodanie magicznych składników do kociołka sprawi, że do świata przeniknie magiczne stworzenie...a jakie? Przekonajcie się sami!

Magic Mixies – jak to działa?
Zaangażuj się w magiczną zabawę wraz z dzieckiem. Czy przypominasz sobie chwile dzieciństwa, gdy jedną z ulubionych zabaw było sporządzanie magicznych eliksirów ze wszystkich, znalezionych produktów? Dziś nie trzeba już szukać składników. Wyczaruj wraz z dzieckiem niezwykły eliksir. Wystarczy umieścić w magicznym kociołku składniki mikstury i zaczekać, aż pojawi się niezwykle prezentująca się, wprowadzająca nastrój magii mgła. Wasza mikstura, złożona z wielu, niezwykłych składników odkryje coś niebywałego! Zajrzyj do środka… W naczyniu znajduje się wytwór wyobraźni - wspaniały, pluszowy przyjaciel, który powstał dzięki Tobie! Reaguje na każde dotknięcie magicznej różdżki – dzięki czemu zabawa nie ma końca!

Proces czarów przebiega w 6 krokach:
1. Wlewamy eliksir do kociołka (pojawią się magiczne dźwięki)
2. Dodajemy w kolejności, każdy z magicznych składników (6 etapów)
3. Po dodaniu każdego z eliksirów trzykrotnie stukamy w kociołek
4. Nadajemy imię magicznemu przyjacielowi
5. Wypowiadamy tajemne zaklęcie „Magic Mixus”
6. W kociołku pojawi się mgła, a po chwili ujrzymy wyczarowanego zwierzaka!

Magic Mixie reaguje na zaklęcia rzucane przy pomocy interaktywnej różdżki. Z jego asystą dziecko może rzucać kolejne zaklęcia, a za pomocą kociołka wyczarować kolejne przedmioty (rodzic może wcześniej w tajemnicy umieścić je w specjalnej szkatułce we wnętrzu kociołka).

Do wyboru 2 tryby zabawy: tworzenie Magic Mixie (zabawa przy użyciu mgły) oraz czarowanie i rzucanie zaklęć (zabawa bez mgły).

W zestawie Magic Mixies kryje się:
  • Złoto-fioletowy kociołek
  • Interaktywna różdżka
  • Księga zaklęć (instrukcja)
  • Magiczne składniki i eliksiry do zaklęć
  • Zwierzak Magic Mixies w kolorze niebieskim
  • Szkatułka do wyczarowania własnych skarbów

Wiek: 5+

Baterie: 3x LR44. Dołączone do zestawu.

Jakość:
Magic Mixies jest zabawką, zaprojektowaną i wykonaną z użyciem nowoczesnych elementów, pozwalających osiągać spektakularne efekty wprost ze świata magii. Wysokiej klasy komponenty stanowią gwarancję świetnej zabawy każdego dnia.

Szczegóły

Tytuł: Magic Mixies - Niebieski (MMM14652PCS)
Producent: TM Toys
Seria: Magic Mixies
Kod paskowy: 630996146521
Format: 33 x 25 x 20.5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: