Klocki » Cobi (181)

Klocki Cobi

Firma Cobi to największy polski producent klocków. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gryizabawki.pl znajduje się około 150 zestawów tej marki. Zabawki od Cobi są wykonane bardzo starannie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dają one niemal nieograniczone możliwości zabawy, która praktycznie nigdy się nie nudzi. Klocki Cobi przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Bardzo szeroki wybór pozwala nabyć zestaw, który będzie zgodny z zainteresowaniem pociech.

Zabawki Cobi – różnorodne zestawy klocków

Na naszych wirtualnych półkach znaleźć można zestawy pochodzące z różnych serii. Dzięki temu możliwe jest zebranie całej kolekcji! Dużą popularnością cieszy się seria Mała Armia oraz Armia World War II, w których znajdują się klocki Cobi z posterunkami wojskowymi oraz militarnymi pojazdami. Dostępnych jest przede wszystkim wiele historycznych czołgów, a także samolotów, czy helikopterów oraz jednostek pływających. Klocki Cobi to również historyczne samochody. To świetna gratka nie tylko dla dzieci, ale również rodziców, którzy interesują się motoryzacją i z chęcią swoją pasją chcą zarażać swoje pociechy. W serii znaleźć można m. in. Syrenkę, Warszawę, Trabanta, czy legendarnego polskiego Fiata 126P, czyli Malucha! Oprócz samochodów historycznych dostępne są również pojazdy nowszej generacji, wozy strażackie, czy auta policyjne, a także posterunek policji oraz remiza strażacka. Zabawki od Cobi to gwarancja znakomitej, motoryzacyjnej zabawy! Klocki Cobi to także nie lada uciecha dla małych budowlańców. W zestawach znajdują się m. in. ładowarki teleskopowe, traktory, kombajny, buldożery, dźwigi, wózki widłowe i wiele więcej. Ponadto zabawki Cobi umożliwiają również zabawę w sadownika lub hodowcę koni. Innymi popularnym zestawami, które oferują nam klocki Cobi, są te dotyczące piratów. Znajdziemy tam statki, wieże strażnicze oraz inne dodatki dzięki którym nasze dzieci będą mogły przedostać się do świata podbojów mórz i oceanów oraz wysp skarbów. Klocki Cobi – doskonały pomysł na prezent dla dziecka Oferowane przez nas klocki Cobi to znakomity pomysł na bardzo udany prezent dla dziecka. Z pewnością każda pociecha ucieszy się z takiej niespodzianki. Zabawki od Cobi nie tylko dostarczają świetnej rozrywki, ale również, a może i przede wszystkim uczą. Konstrukcyjne klocki Cobi sprawiają, że dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, a także kreatywność. Ich zaletą jest również to, że zestawy pasują do siebie i można je łączyć, a więcej klocków równa się jeszcze więcej zabawy! Prezent będzie zatem zawsze trafiony!

Zabawki od Cobi – bezpieczne i estetyczne

Wszystkie zestawy, w których znajdują się klocki Cobi posiadają wszelkie wymagane atesty i spełniają normy bezpieczeństwa. Ponadto wyglądają bardzo estetycznie. Dzięki temu, że zadbano o każdy detal, a także odpowiednią kolorystykę są po prostu ładne i cieszą oko nie tylko dzieci, ale również dorosłych. W każdym zestawie znaleźć można bardzo wiele elementów, w tym części niekonwencjonalne oraz ruchome, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność.

 
 
    
 Cobi: Mała Armia. Pojazd wojskowy - 2199
-27%
 Cobi: Action Town. Wózek widłowy - 1668
-25%
 Cobi: Mała Armia. Dron - 2147
-29%
Cobi: Mała Armia. Dron - 2147
Cobi
20,64 PLN14,78 PLN
 Cobi: Action Town. Weterynarz - 1740
-31%
Cobi: Action Town. Weterynarz - 1740
Cobi
32,68 PLN22,87 PLN
 Cobi: Mała Armia. Jeep Wrangler - 24260
-30%
 Cobi: Action Town. Quad policyjny - 1547
-27%
 Cobi: Mała Armia. Wodny patrol - 2163
-27%
 Cobi: Mała Armia WWII. PZL P-11 C - 5516
-36%
 Cobi: Mała Armia. Helikopter - 2362
-27%
Cobi: Mała Armia. Helikopter - 2362
Cobi
41,44 PLN30,28 PLN
 Cobi: Maserati Ghibli (24564)
-27%
Cobi: Maserati Ghibli (24564)
Cobi
54,92 PLN40,29 PLN
 Armia Jeep Wrangler Mill tary (24095)
-25%
Armia Jeep Wrangler Mill tary (24095)
Cobi Klocki
54,93 PLN41,56 PLN