Samochód kolekcjonerski Premium Asortyment (GBJ48)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
33,95 PLNMatchbox Samochód kolekcjonerski Premium Asortyment

Samochody kolekcjonerskie Matchbox to doskonale wykonane modele klasycznych pojazdów w skali 1:64. Każdy pojazd ma wyjątkowo realistyczne detale i specjalne obracające się koła, przypominające prawdziwe opony. W niektórych modelach są ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi. Świetnie sprawdzą się jako ozdoba kolekcji lub okazja do świetnej zabawy. Zebranie ich wszystkich sprawi radość wielbicielom motoryzacji od 3 roku życia. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Mogą nie pasować do niektórych zestawów Matchbox. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Matchbox zachęca do wybierania mniej uczęszczanych ścieżek, odkrywania świata i poszukiwania przygód w najmniej oczekiwanych miejscach.
  • Pieczołowicie odwzorowane detale i styl sprawiają, że pojazdy Matchbox są jedyne w swoim rodzaju. Wśród realistycznych szczegółów są dekoracje oraz składające się z 2 elementów obracające się koła, przypominające prawdziwe opony.
  • W niektórych modelach (ale nie wszystkich) można znaleźć ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi, maska lub bagażnik.
  • Ta bogata kolekcja świetnie ukazuje różnorodność aut z całego świata.
  • Samochody kolekcjonerskie Matchbox świetnie nadają się na prezent dla wielbicieli motoryzacji od 3 roku życia, a także dla dorosłych kolekcjonerów!

Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Samochód kolekcjonerski Premium Asortyment (GBJ48)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 887961716535

Recenzje