Tor Wyzwanie Podwójna pętla + 1 samochodzik (GND92)
od 5 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
112,18 PLNDoładuj czas zabawy dzięki zestawowi Hot Wheels Energy Track! Ten zestaw torów jest inspirowany ulubionymi przez dzieci i zawiera samochód Hot Wheels, zapewniający pełną akcji zabawę zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzieci mogą rzucać samochodami po torze, odważnie wykonać wyczyn kaskaderski w podwójnej pętli, przebić się przez pierścień ognia i pędzić do mety! Dźwignia umożliwia kierowcom poruszanie pierścieniem ognia, gdy ich samochody przedzierają się przez nie, a wielokolorowe pętle zasilania dodają przyciągających wzrok emocji wyścigom. Dzięki tak wielu zabawnym akrobacjom i niesamowitym detalom ten zestaw Hot Wheels Energy Track to świetny prezent dla dzieci w wieku od 5 lat. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Zestaw Hot Wheels Energy Track zapewnia mnóstwo wyczynów kaskaderskich i ekscytujące emocje!
  • Rzucaj samochodami po torze, odważnie wykonaj popis kaskaderski w podwójnej pętli, przebij się przez pierścień ognia i pędź do mety!
  • Dzieci mogą sprawdzić swoje umiejętności za pomocą dźwigni, która pozwala zawodnikom przesuwać pierścień ognia, gdy ich samochody przejeżdżają przez auta.
  • Dzięki dołączonemu pojazdowi Hot Wheels ten zestaw jest gotowy do akcji od razu po wyjęciu z pudełka.
  • Dzięki epickim wyczynom kaskaderskim i niezwykłym detalom ten zestaw Hot Wheels Energy Track to świetny prezent dla entuzjastów samochodów i dzieci w wieku od 5 lat.

od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Tor Wyzwanie Podwójna pętla + 1 samochodzik (GND92)
Podtytuł: od 5 lat
Wydawnictwo: Hot Wheels
Kod paskowy: 887961868180

Recenzje