Tor samochodowy Goryl Toksyczny atak Zestaw do zabawy (HBY95)
od 0 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
268,60 PLN
Nasza cena
244,14 PLN
Oszczędzasz 10%Hot Wheels City Goryl Toksyczny atak Zestaw do zabawy

Toksyczny goryl atakuje stację benzynową i warsztat w mieście Hot Wheels, próbując zmiażdżyć je ogromnym transporterem! Tylko Twoje epickie popisy kaskaderskie mogą go powstrzymać! W zestawie oprócz wielkiego goryla jest też wyrzutnia z możliwością dostosowania pozwalająca wysłać samochodziki na trzy efektowne trasy, które pomogą pokonać wroga. Goryl reaguje na atak kolorowymi światełkami i różnymi dźwiękami. Ale pamiętaj jeśli nie trafisz w cel, tylko rozwścieczysz goryla. Może Cię też schrupać! Odkryj świetną zabawę, wystrzeliwując dołączone do zestawu autko Hot Wheels w skali 1:64 i obserwując reakcje goryla. Możesz też łączyć zestaw z innymi zestawami Hot Wheels za pomocą licznych punktów łączenia na podstawie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zestaw Hot Wheels City Goryl Toksyczny atak to wyzwanie dla wyobraźni - pokonaj złowrogiego przeciwnika, wykonując epickie popisy kaskaderskie!
  • Masz 3 różne sposoby na zwycięstwo dzięki wyrzutni z możliwością dostosowania. Ale pamiętaj - jeśli nie trafisz w cel, tylko rozwścieczysz goryla, który zacznie się świecić i wydawać z siebie groźne dźwięki. Może Cię też "schrupać"!
  • Różnorodne światełka i dźwięki wskazują, jak wściekły jest goryl. Jeśli "zje" Twój pojazd, zacznie bekać. Ale gdy go pokonasz, przewróci się i przyjmie niebieski kolor.
  • Zestaw ma wiele niezwykłych funkcji do odkrywania - ruchome węże w dystrybutorze paliwa i specjalny mechanizm w warsztacie. Trzy różne trasy zachęcają do zabawy na okrągło i odkrywania nowych możliwości.
  • Można połączyć z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels (sprzedawane oddzielnie) dzięki licznym punktom łączenia na podstawie, aby odkrywać nieskończone możliwości rajdowe.

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Tor samochodowy Goryl Toksyczny atak Zestaw do zabawy (HBY95)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Hot Wheels
Kod paskowy: 194735005734

Recenzje