Lokomotywa z napędem Tomek i Przyjaciele Karolcia (HFX96/HDY71)
od 3 lat

Fisher Price

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
57,56 PLNTomek i Przyjaciele Lokomotywa z napędem

Dzięki tym lokomotywom z napędem od Fisher-Price mali konduktorzy mogą wyruszyć ku wesołym przygodom rodem z wyspy Sodor w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów! Każdy pojazd jest inspirowany inną postacią z popularnego serialu "Tomek i Przyjaciele" - ma inne kolory, detale oraz uroczą buzię. Mali konduktorzy mogą zebrać wszystkich kolejowych przyjaciół i wyruszyć ku przygodzie w stylu Tomka i Przyjaciół. Zestawy są kompatybilne ze wszystkimi torami Tomek i Przyjaciele poza linią drewnianą. (Lokomotywy i zestawy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lokomotywy nie pasują do zestawów z linii drewnianej). Zabawka wymaga 2 baterii typu AAA.

  • Z tymi przyjacielskimi lokomotywami z napędem czekają na Ciebie niesamowite przygody rodem z wyspy Sodor! (Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności)
  • Zawiera 1 lokomotywę z napędem Tomek i Przyjaciele inspirowaną bohaterem z bajki (lokomotywy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności) z uroczym wyrazem twarzy.
  • Przesuń przełącznik na górze, aby posłać lokomotywę z napędem w podróż po dowolnym torze Tomek i Przyjaciele, poza tymi z serii drewnianej (zestawy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
  • Lokomotywa ma plastikowe łączniki, aby można ją było przyczepić do innych lokomotyw, pojazdów i wagoników (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
  • Dla małych konduktorów od 3 roku życia.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lokomotywa z napędem Tomek i Przyjaciele Karolcia (HFX96/HDY71)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Fisher Price
Kod paskowy: 194735035571

Recenzje