Mudpuppy, puzzle mini - Słoń afrykański, 48 el.

Mudpuppy

Wysyłka:
Jutro (wtorek 2022-06-28)
Sugerowana cena
10,50 PLN
Nasza cena
9,50 PLN
Oszczędzasz 10%

Zestaw puzzli mini Słoń afrykański amerykańskiej marki Mudpuppy składa się z 48 niewielkich, poręcznych elementów, z których powstaje obrazek o wymiarach 20 x 14,5 cm. Przedstawia szarego słonia afrykańskiego na tle charakterystycznego krajobrazu. Do puzzli dołączony jest pakiet faktów i ciekawostek o tym gatunku. Autorem ilustracji jest angielski artysta-samouk Jean Claude. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w nieduże estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.
 
***

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, puzzle mini - Słoń afrykański, 48 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735357136

Recenzje