Mudpuppy, puzzle soczewkowe z ruchomym obrazkiem 3D - Duże i małe koty, 75 el.

Mudpuppy

  • Format: 23 x 18 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
70,30 PLN
Nasza cena
52,03 PLN
Oszczędzasz 26%

Puzzle soczewkowe Duże i małe koty amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka składa się z 75 elementów, które po ułożeniu tworzą obrazek o wymiarach 45 x 26 cm, przedstawiający dzikie koty – lwa, tygrysa i geparda. Dzięki specjalnej technice druku, zwanej drukiem soczewkowym, ilustracja porusza się i „ożywa” w zależności od tego, pod jakim kątem się na nią patrzy – zmienia się nie tylko tło (posiadające efekt głębi 3D), ale też bohaterowie, którzy z małych kotków wyrastają na dorosłych przedstawicieli swoich gatunków.

Puzzle te to niebanalny pomysł na rodzinną rozrywkę. Zaciekawią i zachwycą wszystkich.

Zapakowane są w estetyczne pudełko z atrakcyjną, również soczewkową ilustracją. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Wiek: 5+

Liczba elementów: 75

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
 
Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, puzzle soczewkowe z ruchomym obrazkiem 3D - Duże i małe koty, 75 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735367746
Format: 23 x 18 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje