Mudpuppy, Puzzle podróżne w woreczku - Transport, 36 el.

Mudpuppy

  • Format: op. 16,5 x 19 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
55,60 PLN
Nasza cena
39,94 PLN
Oszczędzasz 29%

Zestaw puzzli podróżnych Transport amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 36 poręcznych dla dziecka elementów. Zapakowane są one w wygodny do transportu, ściągany solidnym sznurkiem jasny woreczek z szarym wzorem puzzli. Ułożony obrazek przedstawia różne pojazdy, statki i samoloty, a także znaki i inne elementy infrastruktury drogowej. Rozmiarami – 30,5 x 23 cm – dostosowany jest do wymiarów stolika w samolocie, pociągu lub samochodzie. Ładny design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają malca do zabawy. Puzzle idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Wiek: 3+

Liczba elementów: 36

materiał: karton z recyclingu, bawełna

wymiary opakowania: 16,5 x 19 cm

 

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle podróżne w woreczku - Transport, 36 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735369757
Format: op. 16,5 x 19 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje