Mudpuppy, Puzzle obserwacyjne - Muzeum Lotnictwa i Kosmosu, 64 el.

Mudpuppy

  • Format: 32 x 23 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
78,30 PLN
Nasza cena
57,91 PLN
Oszczędzasz 27%

Puzzle obserwacyjne Muzeum Lotnictwa i Kosmosu amerykańskiej marki Mudpuppy nadają układaniu nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka o wymiarach 59x39 cm składa się z 64 elementów. Po ułożeniu przedstawia salę w wyjątkowym muzeum, gdzie eksponatami są m.in. latające i kosmiczne pojazdy czy narzędzia badawcze do eksplorowania pozaziemskiej przestrzeni. To jednak nie wszystko! Na kontrastowym pasku wokół ilustracji znajdują się rysunki ponad 40 różnych przedmiotów i osób, które należy odszukać na obrazku, m.in. lunety, komety, astronauty, gabloty ze skałami, dziewczynki na wózku czy chłopca z samolotem, co dodatkowo uatrakcyjnia układanie i trenuje spostrzegawczość. Autorką ilustracji jest hiszpańska artystka, miłośniczka książek i pieszych wędrówek – Teresa Bellon. Wyjątkowy design puzzli i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają do zabawy. Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Mudpuppy dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.
 
***
 
Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle obserwacyjne - Muzeum Lotnictwa i Kosmosu, 64 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735370197
Format: 32 x 23 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: