Mudpuppy, Puzzle obserwacyjne - Muzeum historii naturalnej, 64 el.

Mudpuppy

  • Format: 32 x 23 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2022-06-28)
Sugerowana cena
96,40 PLN
Nasza cena
67,81 PLN
Oszczędzasz 30%

Puzzle obserwacyjne Muzeum historii naturalnej amerykańskiej marki Mudpuppy nadają układaniu nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka o wymiarach 59 x 39 cm składa się z 64 elementów. Po ułożeniu przedstawia salę w muzeum historii naturalnej, z eksponatami przyrodniczymi na stanowiskach i w gablotach oraz tłumy zwiedzających wystawę osób. To jednak nie wszystko! Na kontrastowym pasku wokół ilustracji znajduje się ponad 40 różnych elementów, które należy odszukać na obrazku, m.in. ryby, żółw, dinozaur, wulkan, rozgwiazda, pani w białym kitlu, dziewczynka z zeszytem czy dziewczynka na wózku inwalidzkim, co dodatkowo uatrakcyjnia układanie i trenuje spostrzegawczość. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają do zabawy. Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Mudpuppy dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.
 
***
 
Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle obserwacyjne - Muzeum historii naturalnej, 64 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735370203
Format: 32 x 23 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje