Mudpuppy, Puzzle edukacyjne 3w1 - Anatomia roślin, 300 el.

Mudpuppy

Wysyłka:
Jutro (wtorek 2022-06-28)
Sugerowana cena
78,30 PLN
Nasza cena
57,28 PLN
Oszczędzasz 27%

Zestaw puzzli edukacyjnych Anatomia roślin amerykańskiej marki Mudpuppy to 3 układanki po 100 elementów każda, przedstawiające na barwnych i pełnych szczegółów ilustracjach (21,5 x 38 cm) jedne z najciekawszych gatunków roślin, tj. drzewo sekwoi, kaktusa Saguaro i kwiat lilii. Ich ułożenie to nie tylko rozrywka, ale też nauka – opisy na obrazkach pozwalają dziecku poznać części tych roślin i ich specyficzne cechy, jak np. przekrój ogromnego pnia sekwoi, łodygi lilii czy fałd na pniu największego kaktusa świata. Ponadto do zestawu dołączona jest broszura w języku angielskim i polskim z ciekawymi faktami naukowymi na temat każdego z gatunków. Autorką projektu jest irlandzka artystka Paula McGloin – wielbicielka natury, staroci i stylistycznego eklektyzmu. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Mudpuppy dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.
 
***
 
Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle edukacyjne 3w1 - Anatomia roślin, 300 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735370227

Recenzje