Mudpuppy, Puzzle progresywne - Oceany świata. 16, 20, 24 i 28 el.

Mudpuppy

  • Format: op. 24 x 18 x 6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
82,80 PLN
Nasza cena
61,27 PLN
Oszczędzasz 27%

Puzzle progresywne Oceny świata amerykańskiej marki MUDPUPPY to zestaw 4 układanek o różnym stopniu trudności dla dzieci od 3. roku życia. Puzzle liczą sobie kolejno więcej elementów – 16, 20, 24 i 28, dzięki czemu dzieci stopniowo uczą się radzić sobie z coraz trudniejszymi układankami. Obrazki o rozmiarze 15 x 20 cm każdy, przedstawiają morskie stworzenia, w tym duże i małe ryby oraz podwodną roślinność na tle różnych odcieni wody – od jasno-błękitnej toni po niemal czarne głębiny. Gotowe ilustracje można potraktować jako pretekst do snucia barwnych opowieści o życiu w oceanie. Piękne kolory i sympatyczne (lub niekoniecznie) zwierzęta dodatkowo zachęcają do zabawy.

Puzzle zapakowane są w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.


Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle progresywne - Oceany świata. 16, 20, 24 i 28 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735372382
Format: op. 24 x 18 x 6 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje