Mudpuppy Puzzle progresywne Magia jednorożców 16, 20, 24 i 28 el.

Mudpuppy

Wysyłka:
Jutro (czwartek 2022-06-30)
Sugerowana cena
82,80 PLN
Nasza cena
61,27 PLN
Oszczędzasz 27%

Puzzle progresywne Magia jednorożców amerykańskiej marki Mudpuppy to zestaw 4 układanek o różnym stopniu trudności dla dzieci od 3. roku życia. Puzzle liczą sobie kolejno więcej elementów – 16, 20, 24 i 28, dzięki czemu dzieci stopniowo uczą się radzić sobie z coraz trudniejszymi układankami. Obrazki o rozmiarze 15 x 20 cm każdy, przedstawiają baśniowe ilustracje, m.in. z jednorożcem, motylem, zamkiem na chmurze czy balonami. Gotowe ilustracje można potraktować jako pretekst do snucia barwnych opowieści o krainie magicznych stworzeń. Piękne kolory dodatkowo zachęcają do zabawy.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Mudpuppy dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.
 
***
 
Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy Puzzle progresywne Magia jednorożców 16, 20, 24 i 28 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735372399

Recenzje