Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Lalka Biedronki światło i dźwięk

Playmates

  • Format: 20,32 x 6,35 x 32,39 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
159,99 PLN

Witaj w uniwersum Miraculum! Jeżeli Twoje dziecko ze szczególną uwagą śledzi losy Biedronki i Czarnego Kota i z utęsknieniem wyczekuje emisji kolejnego odcinka tej animowanej bajki, podaruj mu wyjątkowy prezent – lalkę przedstawiającą Biedronkę! Dzięki niej będzie mogło bawić się w odgrywanie scenek z serialu, a także rozwijać swoją wyobraźnię, tworząc zupełnie nowe historie.

Niesamowita Biedronka i Czarny Kot zabiorą Twoje dziecko w podróż pełną niezwykłych odkryć w pięknej opowieści o tym, jak oboje otrzymali swoje niezwykłe moce! Lalka Biedronki została starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. TIKKI, KROPKUJ!!!

• Lalka Biedronki w wersji deluxe ma 26 cm i została stworzona na podstawie FILMOWEJ wersji przygód Biedronki, z podświetlanymi elementami, dźwiękami i strojem w wersji deluxe.
• Strój superbohaterki ma piękny wzór, a jej jo-jo zostało zaktualizowane tak, by pasowało do wersji z filmu.
• Usłyszysz też zwroty towarzyszące transformacji Biedronki, takie jak MIRACULUM BIEDRONKA czy TALIZMAN, a także piosenkę z serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”!
• Wiek: 4+


Szczegóły

Tytuł: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Lalka Biedronki światło i dźwięk
Wydawnictwo: Playmates
Kod paskowy: 43377502517
Format: 20,32 x 6,35 x 32,39 cm
Waga: 0.11 kg

Recenzje