Lalka w niebieskiej piżamie pije, butelka, nocnik

Leantoys

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
74,70 PLN
Nasza cena
67,95 PLN
Oszczędzasz 10%Każda mała dziewczynka marzy o lalkach, nawet kolekcjonuje różne rodzaje. Przedstawiamy bobasa z zestawem lekarskim, mała dziewczynka zawsze może czuwać nad zdrowiem bobasa. Zabawa lalką rozwinie wyobraźnię, motorykę i zdolności manualne dziecka. Sprawi, że dziewczynka będzie bardziej odpowiedzialna i emocjonalna, angażując się w opiekę nad swoim słodkim dzieckiem. Opiekowanie się lalką służy ciekawej zabawie, ale nie tylko - ma również wymiar edukacyjny.

 

Prezentowana lala wykonana jest z atestowanych materiałów wysokiej jakości, świadczących o bezpieczeństwie płynącym z jej użytkowania, a także długiej żywotności zabawki. Ubranko lalki to niebieska piżamka. Na głowie bobasa znajduje się urocza opaska z kokardką. Całość idealnie pasuje do siebie. Lalka posiada ruchome nóżki, rączki i główkę.

 

W zestawie znajduje się butelka oraz nocnik. Lalka potrafi pić i sikać, jak prawdziwy bobas.

 

Elementy zestawu:

 

 

 

  • laleczka bobas niebieska
  • butelka
  • nocnik

 

Długość lalki: 30 cm

 

Wymiary pudełka:

 

36 cm x 23 cm x 13 cm

 

Zabawka zasilana jest trzema bateriami AG13 (w zestawie). Lalka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Bobas zapakowany jest w kolorowe pudełko z przezroczystą witrynką, dzięki czemu nadają się na prezent dla dziecka.


Szczegóły

Tytuł: Lalka w niebieskiej piżamie pije, butelka, nocnik
Producent: Leantoys
ISBN: 5904204759229
Oprawa: pudełko

Recenzje