Lombard. Życie pod zastaw - Ale Pary

Alexander

Wysyłka:
Pojutrze (wtorek 2022-08-16)
Sugerowana cena
14,23 PLN
Nasza cena
9,70 PLN
Oszczędzasz 32%

Szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami przedstawiającymi wizerunki naszych ulubionych bohaterów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz przezabawnymi przedmiotami, które zostawiono w lombardzie.
Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkością.
Zabawa polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego przedmiotu. Ale nie będzie łatwo! W lombardzie jest wiele rzeczy, więc przygotujcie się na wyzwanie. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

Przyjemna, poręczna wielkość gry sprawia, że łatwo zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Idealnie zmieści się w każdym plecaku, torebce a nawet w kieszeni.
Gra „Lombard. Życie pod zastaw” Ale Pary sprawdzi się zarówno w zabawie z dzieckiem, jako urozmaicenie towarzyskiego spotkania a także w podróży, czy jako umilacz czasu w poczekalni.
 

Liczba graczy: 1-4

Szczegóły

Tytuł: Lombard. Życie pod zastaw - Ale Pary
Producent: Alexander
Kod paskowy: 5906018027198

Recenzje