Lego ART - Sztuka Kwiatowa (31207)

LEGO

  • Format: 38 x 27 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
329,98 PLN

Kwiaty, wszędzie kwiaty - wpuść do domu odrobinę przyrody i ciesz się kolorami, budując zestaw LEGO(R) Art Sztuka kwiatowa (31207) z trzema motywami do wyboru, które można modyfikować do woli.

W sam raz do wyeksponowania - wciągający zestaw 2870 klocków LEGO(R) dla pasjonatów zawiera sześć płytek konstrukcyjnych, ramkę zbudowaną z klocków, paletę kolorów, separator kloców oraz dwa wieszaki.

Zamiłowanie do projektowania - wyraź swoją miłość do kwiatów i radosnych kolorów oraz zbuduj artystyczny obraz LEGO(R), który możesz wyeksponować w dowolnym miejscu.

Ciesz się kolorami - przenieś się do strefy relaksu, radości i skupienia. Zbuduj kwiatowe dzieło sztuki w kolorach, które najbardziej pasują do wystroju wnętrza Twojego domu.

Daj wyraz kreatywności - wybierz własny kwiatowy motyw oraz tło, a gdy najdzie Cię ochota na coś nowego, zmień obraz na inny. Możesz stworzyć własną ozdobę, która będzie wszędzie pasować.

Doskonały prezent - ten zestaw LEGO(R) Art ma ok. 40 cm wysokości i 27 cm szerokości. Sprawdzi się też jako prezent dla wszystkich fanów kwiatów, kolorów i kreatywnych projektów - takich jak Ty.

Szczegóły

Tytuł: Lego ART - Sztuka Kwiatowa (31207)
Producent: LEGO
Seria: Lego ART
Kod paskowy: 5702017153995
Format: 38 x 27 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje