Lego DOTS - Miki i przyjaciele - megazestaw (41947)

LEGO

  • Format: 23 x 22.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
141,60 PLN
Nasza cena
115,18 PLN
Oszczędzasz 19%

Czy Twoje dziecko ma co najmniej sześć lat i uwielbia rękodzieło oraz Myszkę Miki Disneya? Teraz może realizować swoje pasje dzięki zestawowi LEGO(R) DOTS | Disney Miki i przyjaciele - megazestaw bransoletek (41947)! Znajdzie w nim pięć kolorowych bransoletek oraz wiele barwnych, brokatowych i zdobionych płytek umieszczonych w wielorazowych tackach do sortowania.
 
Najfajniejsza insta-impreza na świecie!

Dzieci mogą spędzić czas z rówieśnikami, tworząc pięć różnych bransoletek z płytek zdobionych motywami Myszki Miki i przyjaciół. Swoje dzieła mogą dopasowywać do nastroju lub zainteresowań i modyfikować, kiedy tylko zechcą. Pociechy mogą wybrać klasyczną kolorystykę w stylu Mikiego, czerwoną, białą i czarną, lub postawić na coś odważnego - kolorową bransoletkę.
 
Dekoruj, jak chcesz

Z zestawem DOTS dzieci poczują, czym jest radość z zabawy klockami LEGO oraz kreatywnego tworzenia i dekorowania. Ten megazestaw bransoletek pasuje do każdego stylu - wszystko zależy od magicznej wyobraźni dzieci. Zestawy DOTS wspaniale sprawdzą się jako upominek niespodzianka lub rewelacyjny prezent na urodziny dla kreatywnych dzieciaków.

Projektuj, noś, chwal się - uszczęśliw małego wielbiciela rękodzieła dzięki zestawowi LEGO(R) DOTS | Disney Miki i przyjaciele - megazestaw bransoletek (41947). Zabawa zaczyna się od razu po otwarciu tacek.

Kreatywna zabawa - dzieci mogą rozwijać swą wyobraźnię i umiejętności projektowania podczas zabawy tym zestawem, w którym znajdują się takie elementy jak pięć regulowanych bransoletek i kolorowe, brokatowe i zdobione motywami Disneya płytki.

Tacka pełna wyobraźni - można się bawić tylko tym zestawem LEGO(R) DOTS, aby stworzyć ciekawą, oryginalną bransoletkę, ale można go też połączyć z zestawami Dodatki DOTS (sprzedawanymi oddzielnie), aby zaprojektować jeszcze ciekawsze dzieła.

Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci - ten zestaw do ozdabiania spodoba się każdemu miłośnikowi rękodzieła. Wytrzymałe bransoletki i barwne płytki będą świetnym prezentem lub upominkiem niespodzianką.

Kieszonkowa zabawa - bransoletka ma ponad 20 cm długości, więc dzieci mają sporo miejsca na kreatywne popisy i mogą ciągle na nowo wyrażać swój nastrój lub styl.

Zabawa w dekorowanie zaczyna się od razu - proste inspiracje znajdujące się na wierzchu i wewnątrz pudełka ułatwiają tworzenie wzorów z kolorowych i brokatowych płytek, a także płytek z motywami z Myszki Miki i przyjaciół.

Swoboda i pewność siebie - ten zestaw LEGO(R) DOTS to esencja swobody tworzenia. Bransoletki do ozdobienia dają okazję do zaprojektowania malutkiego dzieła sztuki i zabawy połączonej z rozwijaniem pomysłowości oraz wytrwałości.

Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie - dzięki zestawom LEGO(R) DOTS kolejne dzieci mogą odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie własnej biżuterii lub gadżetów.

Niezrównana jakość - elementy zestawów LEGO(R) już od 1958 roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane. Dzięki temu można mieć pewność, że megazestaw bransoletek spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.
 

Szczegóły

Tytuł: Lego DOTS - Miki i przyjaciele - megazestaw (41947)
Producent: LEGO
Seria: Lego DOTS
Kod paskowy: 5702017155708
Rok wydania: 2022
Format: 23 x 22.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje