LEGO Minecraft - Opuszczona wioska (21190)

Lego

  • Format: 28.2 x 26.2 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
264,30 PLN
Nasza cena
214,97 PLN
Oszczędzasz 19%

Buduj i rozgrywaj bitwy w stylu Minecrafta - dzięki zestawowi LEGO(R) Minecraft Opuszczona wioska (21190) dzieci mogą wykorzystać całą swoją wiedzę na temat Minecrafta podczas odbijania wioski z rąk zombie i odbudowywania jej.

Czteroczęściowy zestaw - obejmuje dwie figurki zombie i myśliwego zombie, obozowisko myśliwego zombie, warsztat osadnika zombie, pole dyniowe farmera zombie, opuszczony dom i wiele realistycznych akcesoriów.

Nieograniczona kreatywna zabawa - gracze muszą odbić dziwną wioskę z rąk zombie, przebudować ją po swojemu i przygotować się na kolejne przygody w stylu Minecrafta(R).

Prezent dla dzieci - ten praktyczny, inspirowany grą zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta(R).

Mnóstwo pomysłów na zabawę - opuszczony dom ma 8 cm wysokości, 14 cm szerokości i 10 cm głębokości. Poszczególne elementy można łatwo przebudować i połączyć z innymi zestawami z tej serii.

Minecraft(R) na żywo - zestawy LEGO(R) Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO.

Szczegóły

Tytuł: LEGO Minecraft - Opuszczona wioska (21190)
Producent: Lego
Seria: Lego Minecraft
Kod paskowy: 5702017233260
Format: 28.2 x 26.2 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje