Mafia (00084/WG) (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 8+

Granna

  • Format: 19 x 19 x 3.6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
37,12 PLN
Nasza cena
21,39 PLN
Oszczędzasz 43%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
W Spytown grasuje mafia. Bandyci terroryzują miasto i jego mieszkańców. Są doskonale przygotowani, działają w pełnej tajemnicy. Policja przystępuje do kontrataku. Do Spytown wysyła swoich najlepszych funkcjonariuszy, a w szeregi mafii wprowadza tajnego agenta. Czy stróżom prawa uda się rozbić gang? Czy mafiosom uda się wyeliminować wszystkich policjantów? Zaczyna się niezwykle niebezpieczna rozgrywka.

Mafia to wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Mogą bawić się w nią dorośli i dzieci, doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, wyjazdach integracyjnych, obozach, w świetlicach itp. Jej unikalna formuła umożliwia jednoczesną wspólną zabawę dużej grupie graczy (optymalnie 10-20 osób). Jeden z graczy zostaje prowadzącym, czyli Mistrzem Gry. Pozostali gracze zostają losowo podzieleni na dwie grupy: Mafiosów i Policjantów. Celem każdej grupy jest wyeliminowanie z gry przeciwników. Do osiągnięcia celu każdy z graczy będzie musiał wykazać się umiejętnością przekonywania i manipulacji, spostrzegawczością i zdolnością wyciągania logicznych wniosków i wykrywaniu błędów przeciwnika.
Zestaw zawiera żetony używane w podstawowej wersji gry, a także karty umożliwiające zaawansowanym graczom intrygujące rozszerzenie reguł i wzbogacenie rozgrywki.

Zawartość pudełka:
  • 21 Żetonów Postaci - 1 Agent, 15 Policjantów, 5 Mafiosów
  • 30 Kart Gry
  • Instrukcja

Liczba graczy: 7 - 22
Czas rozgrywki: około 30 - 60 minut
Wiek: 8+

Szczegóły

Tytuł: Mafia (00084/WG) (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Granna
Seria: Wiem, bo gram!
Kod paskowy: 5900221000849
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Format: 19 x 19 x 3.6 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.29 kg

Recenzje