Lalka Barbie Chelsea na wózku blond włosy HGP30 (HGP28/HGP30)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
82,66 PLNLalka Barbie Chelsea na wózku

Lalki i zabawki Chelsea inspirują małych marzycieli do odkrywania świata. Dzięki lalce Chelsea na wózku inwalidzkim dzieci mogą wnieść do swojej zabawy jeszcze więcej integracji społecznej. Ta lalka Chelsea ma w zestawie wózek inwalidzki z realistycznymi detalami i obracającymi się kółkami. W opakowaniu znajduje się też rampa, która zapewnia łatwy dostęp np. do domku dla lalek (sprzedawane odzielnie) oraz arkusz naklejek pozwalający spersonalizować sprzęt. Dzieci od 3 roku życia mogą zebrać też inne lalki i zabawki Chelsea, aby jeszcze bardziej urozmaicić możliwości zabawy. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Chelsea i jej przyjaciele zachęcają najmłodszych do odkrywania świata.
  • Te urocze lalki Chelsea pozwalają na nowe możliwości zabawy dzięki wózkowi inwalidzkiemu z realistycznymi detalami i obracającymi się kółkami.
  • Rampa zapewnia łatwy dostęp i realistyczną zabawę, a arkusz naklejek pozwala dzieciom spersonalizować wózek i rampę.
  • Każda Lalka Chelsea ma na sobie koszulkę z uroczą grafiką (wbudowaną) i zdejmowaną spódniczkę z uroczym nadrukiem, a do tego modne białe buciki i okulary przeciwsłoneczne w kształcie serduszek. Lalki są sprzedawane oddzielnie.
  • Lalki Barbie Chelsea są doskonałym prezentem dla dzieci od 3 roku życia. Dzieci mogą zebrać je wszystkie, aby znaleźć jeszcze więcej inspiracji do różnorodnych opowieści.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Barbie Chelsea na wózku blond włosy HGP30 (HGP28/HGP30)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735054329

Recenzje