Ubranka Barbie Fashions Pack Ken HBV39 (GWF03/HBV39)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
23,62 PLNBarbie Ubranka dla Kena Kompletna stylizacja

Ken lubi być przygotowany na każdą okazję - ta niezwykła kolekcja ubranek jest tak wszechstronna jak sam Ken! Znajdziesz tu wyjątkowe interpretacje najnowszych trendów. W każdym zestawie jest jeden strój (koszulka i spodnie) i jedno akcesorium dla lalki Ken (lalka sprzedawana oddzielnie). Łącz je z innymi ubrankami, butami oraz akcesoriami z tej linii, aby tworzyć oryginalne zestawienia i odkrywać własny styl. Stroje mają krój pasujący do podstawowych lalek Ken. Każdy zestaw sprzedawany oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Uczyń zabawę z lalką Ken (sprzedawana oddzielnie) jeszcze lepszą dzięki zestawom ubranek Barbie z jedną pełną stylizacją: koszulką, spodniami i akcesorium.
  • Odkryj koszulki w różnorodnych kolorach i wzorach oraz spodnie od sportowych po te w stylową kratę.
  • Stylizację uzupełnia akcesorium, takie jak para butów lub okularów przeciwsłonecznych.
  • Dowolnie łącz ubranka i akcesoria dla lalek Ken, aby pobudzić wyobraźnię i tworzyć różne opowieści (zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
  • Większa różnorodność sprawia, że kolekcjonowanie lalek Barbie i Ken oraz ubranek dla nich oznacza jeszcze więcej radości. Zbierz je wszystkie, aby poszerzyć możliwości zabawy!

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Ubranka Barbie Fashions Pack Ken HBV39 (GWF03/HBV39)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735002238

Recenzje