Lalka + koń Mustang: Duch wolności Abigail i Bumerang HFB91 (HHL11/HFB91)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
103,32 PLNMustang: Duch wolności Lalka + koń

Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji "Mustang: Duch wolności" wytwórni DreamWorks! Lalka Abigail (ok. 17,5 cm) i jej ukochany koń Bumerang (ok. 20 cm) idealnie nadają się do odtwarzania przygód znanych z serii o Mustangu. Lalka Abigail ma na sobie dżinsy (plastikowe) i uroczą koszulkę z materiału. Dzięki 7 ruchomym punktom można ustawiać ją w różnych pozach i bawić się bardziej dynamicznie. Bumerang ma ruchomą głowę i dynamiczną pozę uatrakcyjniające zabawę oraz miękką grzywę, którą można stylizować. W zestawie są też siodło, lejce, szczotka i jabłkowy przysmak dla konika. Uchwyt w kształcie litery "C" pozwala Abigail siedzieć na koniu. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalka nie stoi samodzielnie. Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia.

  • Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji "Mustang: Duch wolności" wytwórni DreamWorks!
  • Idealny zestaw do odtwarzania filmowych przygód. Lalka Abigail ma około 17,5 cm, a jej ukochany koń Bumerang około 20 cm.
  • Abigail ma na sobie dżinsy (plastikowe) i uroczą koszulkę z materiału. Dzięki 7 ruchomym punktom można ustawiać ją w różnych pozach i bawić się bardziej dynamicznie.
  • Bumerang ma ruchomą głowę i dynamiczną pozę uatrakcyjniające zabawę oraz miękką grzywę, którą można stylizować. W zestawie są też siodło i lejce!
  • Użyj szczotki do stylizowania fryzury Abigail oraz grzywy i ogona Bumeranga, a "jabłek" do karmienia konika.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka + koń Mustang: Duch wolności Abigail i Bumerang HFB91 (HHL11/HFB91)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735036820

Recenzje