Lalka Barbie Opiekunka Skipper Wózek + bobas Zestaw (GXT34)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
121,03 PLNBarbie Opiekunka Lalka Skipper Wózek + bobas Zestaw

Zestawy do zabawy z linii Barbie Skipper Klub Opiekunek pozwalają dzieciom rozwijać zmysł opiekuńczości. Dzięki temu wyjątkowemu zestawowi dzieci mogą pomóc niani Skipper w opiece nad bobaskiem, przewożąc go w spacerówce, która kołysze się podczas popychania. Dzięki akcesoriom, takim jak miś "przytulanka", butelka, grzechotka i kocyk dla dziecka, lalka opiekunka ma wszystko, czego potrzebuje, aby dobrze opiekować się maluszkiem. Dzieci od 3 roku życia mogą zebrać też inne lalki i akcesoria Barbie Klub Opiekunek, aby odkrywać radość z bycia nianią. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Baw się i wciel w rolę niani z zestawem Barbie Skipper z linii Klub Opiekunek!
  • Ten zestaw do zabawy Skipper Klub Opiekunek zawiera lalkę nianię, lalkę bobaska i spacerówkę, która podskakuje w górę i w dół podczas popychania!
  • Zainspiruj się do realistycznej zabawy, korzystając z akcesoriów, takich jak kocyk dla malucha, grzechotka, butelka i miś "przytulanka".
  • Lalka niania ma na sobie sukienkę na ramiączkach, a stylizację dopełniają buciki.
  • Dzieci od 3 roku życia pokochają zabawę w nianię i troszczenie się o innych dzięki temu inspirującemu zestawowi do zabawy w opiekę i opowiadanie historii

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Barbie Opiekunka Skipper Wózek + bobas Zestaw (GXT34)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 887961961928

Recenzje