Lalka Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa HHG52 (HHG52)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
121,03 PLNBarbie Syrenka Malibu Lalka filmowa

Zanurz się w świecie przygód z lalką Barbie Malibu Roberts inspirowaną bajką "Barbie Mermaid Power Moc syrenek"! Lalka Barbie "Malibu" Roberts jako syrenka wygląda dokładnie tak jak w filmie: ma piękne bardzo długie włosy, wspaniały syreni ogon z efektem ombre oraz baśniowe detale. Lalka ma także dwie wymienne płetwy, dwa naszyjniki, dwie tiary i szczotkę do włosów, dzieci mogą więc tworzyć niesamowite stylizacje na każdą przygodę! Lalki Barbie Mermaid Power Moc syrenek dla dzieci od 3 roku życia inspirują do odtwarzania ulubionych filmowych momentów lub tworzenia własnych opowieści. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją i nie pływają samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zanurz się w świecie przygód z lalką Barbie "Malibu" Roberts inspirowaną bajką "Barbie Mermaid Power Moc syrenek"!
  • Na magiczny wygląd syrenki lalki Barbie składają się bardzo długie niebieskie włosy i piękny ogon z efektem ombre, wspaniałymi akcentami i łuskami.
  • Lalka ma także 2 wymienne płetwy, 2 tiary wysadzane "klejnotami", 2 naszyjniki i szczotkę do włosów, dlatego dzieci mogą tworzyć niesamowite stylizacje na każdą przygodę.
  • Uroczy mały konik morski inspiruje do wspaniałych opowieści o przyjaźni.
  • Lalki Barbie Mermaid Power Moc syrenek dla dzieci od 3 roku życia inspirują do odtwarzania ulubionych filmowych momentów lub tworzenia własnych opowieści!

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa HHG52 (HHG52)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735066902

Recenzje