Zestaw figurek Flamingowa myjnia HHJ05 (HHJ05)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
126,94 PLNPolly Pocket Flamingowa myjnia Zestaw

Z Polly Pocket wycieczka do myjni to świetna przygoda! W zestawie do zabawy Pollyville Flamingowa myjnia znajdziesz 2 lalki, 2 figurki zwierzątek, 3 akcesoria, 2 listkowe kubeczki i 1 inspirowany flamingiem pojazd z elementem ze zmianą koloru. Zacznij od "wjechania" flamingowym pojazdem (mieści lalkę i zwierzątko) chmurkową windą do myjni samochodowej. Użyj kubka i polej dużą chmurę wodą - "deszcz" spadnie na samochodzik, sprawiając, że fioletowe "zabrudzenia" znikną. Potem samochodzik przejeżdża przez obrotowe szczotki, które pucują go do czysta. Popchnij samochodzik w dół kwiatowej zjeżdżalni, aby zobaczyć zakręcony zjazd na niższy poziom. Gdy pojazd trafi na próg zwalniający, odsłonią się elementy stacji benzynowej. Czas zatankować! Pasuje do większości pojazdów Polly Pocket. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia.

  • Zestaw Polly Pocket Pollyville Flamingowa myjnia ma mnóstwo fantastycznych niespodzianek.
  • Odkryj radosną wodną zabawę w myjni, jeżdżąc flamingowym pojazdem przez różne poziomy i ciesząc się funkcją zmiany koloru. Wjedź na górę chmurkową windą, a potem użyj listkowego kubka do polewania dużej chmury wodą, która "pada" na samochodzik, zmieniając jego wygląd - fioletowe "zabrudzenia" znikają.
  • Potem samochodzik przejeżdża przez obrotowe szczotki, które pucują go do czysta. Na przejażdżkę po myjni może się wybrać lalka oraz tukan lub leniwiec.
  • Popchnij samochodzik w dół kwiatowej zjeżdżalni, aby zobaczyć zakręcony zjazd na niższy poziom.
  • Gdy pojazd trafi na próg zwalniający, wyskoczy element na stacji benzynowej. W dystrybutorze "paliwa" jest flamingowy wąż, który można podłączyć do pojazdu. Zapraszamy do kasy i po przekąskę na drogę.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Flamingowa myjnia HHJ05 (HHJ05)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735068258

Recenzje