Zestaw figurek Polly Pocket Modna mobilna lodziarnia HHX77 (HHX77)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
118,08 PLNPolly Pocket Modna mobilna lodziarnia Zestaw

Zestaw Polly Pocket Modna mobilna lodziarnia zawiera ponad 18 elementów, w tym lalki Polly i Shani (7,5 cm). Polly i Shani są gotowe na smakowitą zabawę z modą w swojej furgonetce, która ma obracające się kółka i uroczy rożek lodowy na dachu. Drzwi pojazdu otwierają się, aby można było bawić się z pieskiem, "przysmakami", ubrankami i akcesoriami. Aby słodkiej zabawy było jeszcze więcej, na górze jest też lodowa zjeżdżalnia. Serwuj pyszne słodkości w wielkim stylu dzięki ubrankom i akcesoriom, które można dowolnie łączyć, aby tworzyć wciąż nowe stylizacje. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. To wspaniały prezent urodzinowy i świąteczny dla dzieci od 4 roku życia.

  • Zestaw Modna mobilna lodziarnia Polly Pocket zawiera uroczą furgonetkę z lodami i ponad 18 elementów do zabawy, takich jak lalki Polly i Shani (7,5 cm), figurka pieska, "przysmaki", ubranka i akcesoria.
  • Polly i Shani są gotowe na smakowitą zabawę modą w swojej ciężarówce z lodami, która ma obracające się kółka, otwierane boczne drzwi, a na dachu uroczy rożek lodowy - jest też zjeżdżalnią.
  • Drzwi pojazdu się otwierają, aby można było bawić się z pieskiem, "przysmakami", ubrankami i akcesoriami.
  • Serwuj pyszne słodkości w wielkim stylu dzięki ubrankom i akcesoriom, które można dowolnie łączyć, aby tworzyć wciąż nowe stylizacje.
  • Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają modę i spędzanie czasu z przyjaciółmi i lodowe przysmaki!

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Polly Pocket Modna mobilna lodziarnia HHX77 (HHX77)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735079223

Recenzje