Zestaw figurek Polly Pocket Miś Automacik Superniespodzianki HJG28 (HJG28)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
171,22 PLNPolly Pocket Miś Automacik Superniespodzianki Zestaw

Odkryj kolorowy świat zabawy z zestawem Polly Pocket Automacik Superniespodzianki! Znajdziesz tu 4 obszary zabawy i 32 akcesoria (w tym mikrolalki Polly i Shanioraz 6 "gum"). Boki zestawu można rozłożyć, a czapka misia otwiera się, odsłaniając uroczą kawiarenkę. Zakręć krążkiem, aby odkryć panel frontowy, i kręć dalej, wypuszczając "gumy" (nie do jedzenia) z niespodziankami w środku. A to dopiero początek zabawy. Otwórz piernikowy domek, odkryj paragon wyskakujący z kasy, serwuj "lody", zjeżdżaj w dół lodowej góry, zakręć się na słodkiej karuzeli, podziwiaj obracające się słodycze i nie tylko! Niektóre elementy mają specjalne zaczepy, aby można je było przyczepić w różnych miejscach zestawu. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia.

  • Zestaw Polly Pocket Automacik Superniespodzianki zawiera 4 obszary zabawy, 32 akcesoria (w tym mikrolalki Polly i Shanioraz 6 "gum") i mnóstwo słodkiej zabawy.
  • Boki zestawu można rozłożyć, a czapka misia otwiera się, odsłaniając uroczą kawiarenkę.
  • Zakręć krążkiem, aby odkryć panel frontowy, i kręć dalej, wypuszczając "gumy" (nie do jedzenia) z niespodziankami w środku.
  • A to dopiero początek zabawy. Otwórz piernikowy domek, odkryj paragon wyskakujący z kasy, serwuj "lody", zjeżdżaj w dół lodowej góry, zakręć się na słodkiej karuzeli, podziwiaj obracające się słodycze i nie tylko!
  • Niektóre akcesoria (np. lizakowa karuzela) mają specjalne zaczepy, więc możesz przyczepiać je w różnych miejscach zestawu, aby poszerzać możliwości zabawy.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Polly Pocket Miś Automacik Superniespodzianki HJG28 (HJG28)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735085101

Recenzje