Klocki Barbie Targ farmerski HDJ85 (HDJ85)
od 4 lat

Mega Bloks

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
64,94 PLNMega Barbie Targ farmerski Zestaw klocków + figurki

Odegraj dzień pełen przygód na targu i pomóż 3 mikrolalkom Barbie otworzyć stoisko. Mali farmerzy mogą świetnie się bawić, budując ogródek i "sadząc" roślinki. Potem wystarczy zbudować stoisko warzywne i stanąć przy kasie, aby zacząć sprzedawać plony. Opiekuj się ptaszkiem, króliczkami i owieczką, a do tego zbuduj domek dla króliczków. Ten zestaw konstrukcyjny jest łatwy do złożenia i zapewnia wyśmienitą zabawę na każdym etapie budowy. Zabawki konstrukcyjne Wonder Builders zostały stworzone z myślą o małych konstruktorach w wieku od 4 lat.

  • W skład zestawu wchodzą 3 mikrolalki Barbie, 4 zwierzątka, 80 klocków ze specjalnymi elementami i akcesoriami oraz 3 podstawy w kształcie serca, na których można budować.
  • Użyj 6 modowych akcesoriów, aby wzbogacić styl mikrolalek.
  • Możesz się świetnie bawić, budując ogródek, domek dla króliczków i stoisko warzywne, które doskonale uzupełniają akcesoria takie jak "warzywa", kasa i inne.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstruktorskimi MEGA Barbie oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Dzięki możliwości samodzielnego konstruowania dzieci rozwijają kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Idealne dla dzieci od 4 roku życia.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Barbie Targ farmerski HDJ85 (HDJ85)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mega Bloks
Kod paskowy: 194735024704

Recenzje