Figurka podstawowa Buzz Alpha duża HHK30 (HHK29/HHK30)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
84,13 PLNBuzz Astral Alpha Duża figurka podstawowa

Odkryj przygody w stylu filmu "Buzz Astral" wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń - Zurgiem - aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta duża figurka Buzza Astrala ma na sobie kostium Strażnika Kosmosu Alfa. Ta autentyczna figurka wysokiej jakości ma 29 cm wysokości i 12 punktów zgięcia umożliwiających ustawianie jej w różnych pozach i odtwarzanie dynamicznej akcji z filmu. Dzięki większemu rozmiarowi figurka doskonale pasuje do małych rączek dziecka, dając mu OGROMNE możliwości odtwarzania epickich bitew, lotów i podróży kosmicznych. Fani będą chcieli zebrać wszystkie figurki o wysokości ok. 30 cm inspirowane filmem "Buzz Astral", aby wciąż na nowo przeżywać niezapomniane filmowe emocje. (Figurki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody z filmu "Buzz Astral" wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza Astrala (30 cm) z autentycznymi detalami.
  • Buzz ma na sobie kombinezon Strażnika Kosmosu Alfa, który nosi podczas misji dla Bazy Kosmicznej. Buzz jest gotowy na kreatywne bitwy, loty i odkrywanie kosmosu inspirowane filmem.
  • Figurka jest dobrze dopasowana do małych rączek, pozwalając dzieciom odtwarzać dynamiczne sceny i popisowe ruchy dzięki 12 punktom zgięcia i autentycznym detalom. To również doskonała zabawka do zabrania w podróż!
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu, aby stworzyć kolekcję dużych figurek. Na nowo przeżywaj kosmiczne filmowe przygody! Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Buzz Astral Strażnik Kosmosu Alfa to doskonały prezent inspirowany filmem, dla wielbicieli figurek i fanów "Buzza Astrala" od 4 roku życia.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka podstawowa Buzz Alpha duża HHK30 (HHK29/HHK30)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735068838

Recenzje