Figurka podstawowa Buzz Kombinezon HHJ80 (HHJ78/HHJ80)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
64,21 PLNBuzz Astral Kombinezon Figurka podstawowa

Odkryj przygody w stylu filmu "Buzz Astral" wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń - Zurgiem - aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta wysokiej jakości figurka Buzza Astrala w kombinezonie i z punktami zgięcia inspiruje do kreatywnej kosmicznej zabawy i zebrania własnej kolekcji. Ta autentyczna figurka inspirowana filmem ma 12,5 cm wysokości i 12 punktów zgięcia, które umożliwiają ustawianie w dynamicznych pozach. W zestawie jest też jego wierny towarzysz Cotex z ruchomymi punktami w nogach, ogonie i głowie. Dostępne są też inne figurki i pojazdy w tej skali, aby fani mogli odtwarzać emocjonującą akcję: starcia, loty i odkrywanie kosmosu. Figurki i pojazdy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody z filmu "Buzz Astral" wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza Astrala w codziennym kombinezonie, której towarzyszy mechaniczny kot.
  • Ta figurka Buzza ma 12,5 cm wysokości i 12 punktów zgięcia - w tym w łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach - które umożliwiają ustawianie w dynamicznych pozach. Cotex też ma punkty zgięcia: w nogach, ogonie i głowie.
  • Buzz Astral z autentycznymi detalami jest gotowy pokierować swoją załogą i zmierzyć się z wrogim środowiskiem planety T'Kani Prime. Dzięki niej możesz odtwarzać z nią filmowe sceny lub wymyślać własne przygody.
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu i przeżywać niesamowite przygody. Dostępne są też pojazdy z filmu. Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Doskonały prezent inspirowany filmem "Buzz Astral" dla wielbicieli figurek i fanów od 4 roku życia.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka podstawowa Buzz Kombinezon HHJ80 (HHJ78/HHJ80)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735068845

Recenzje