Figurka podstawowa Buzz XL-01 HHJ81 (HHJ78/HHJ81)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
64,21 PLNBuzz Astral XL-01 Figurka podstawowa

Odkryj przygody w stylu filmu "Buzz Astral" wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń - Zurgiem - aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta wysokiej jakości figurka Buzza Astrala w kombinezonie XL-01 i z punktami zgięcia zachęca do kreatywnej kosmicznej zabawy. Ta autentyczna figurka inspirowana filmem ma 12,5 cm wysokości i 12 punktów zgięcia, które umożliwiają ustawianie w dynamicznych pozach. W zestawie jest też zdejmowany kask i ogniwo paliwowe, aby pomóc mu osiągnąć hiperprędkość. Dostępne są też inne figurki i pojazdy w tej skali, aby fani mogli odtwarzać emocjonującą akcję: starcia, loty i odkrywanie kosmosu. Figurki i pojazdy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody z filmu Buzz Astral wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza w kombinezonie XL-01, ze zdejmowanym kaskiem i ogniwem paliwowym, które można przyczepić do dłoni figurki.
  • Figurka Buzza Astrala ma wysokość 12,5 cm i 12 punktów zgięcia - w łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach - umożliwiających dynamiczne pozowanie. Możesz odtwarzać z nią filmowe sceny lub wymyślać własne przygody.
  • Buzz Astral z autentycznymi detalami i w kombinezonie XL-01 jest gotowy pokierować swoją załogą i spróbować osiągnąć hiperprędkość za pomocą ogniwa paliwowego - jak w filmie.
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu i przeżywać niesamowite przygody. Ta załoga pełna niezwykłych charakterów uczy się współpracować i tworzyć doskonały zespół. Dostępne są też pojazdy z filmu. Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Doskonały prezent inspirowany filmem "Buzz Astral" dla wielbicieli figurek i fanów od 4 roku życia.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka podstawowa Buzz XL-01 HHJ81 (HHJ78/HHJ81)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735069279

Recenzje