Figurka podstawowa Buzz XL-01 duża HHK31 (HHK29/HHK31)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
84,13 PLNBuzz Astral XL-01 Duża figurka podstawowa

Odkryj przygody w stylu filmu "Buzz Astral" wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń - Zurgiem - aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta duża figurka Buzza Astrala w kombinezonie XL-01 jest inspirowana próbą lotu z hiperprędkością. Ta autentyczna figurka wysokiej jakości ma 30 cm wysokości oraz 14 punktów zgięcia umożliwiających ustawianie w różnych pozach i odtwarzanie dynamicznej akcji z filmu. Dzięki większemu rozmiarowi figurka doskonale pasuje do małych rączek dziecka, dając mu OGROMNE możliwości odtwarzania epickich bitew, lotów i podróży kosmicznych. Fani będą chcieli zebrać wszystkie duże figurki inspirowane filmem "Buzz Astral", aby wciąż na nowo przeżywać niezapomniane filmowe emocje. (Figurki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody z filmu "Buzz Astral" wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza Astrala (30 cm) z autentycznymi detalami.
  • Buzz jest ubrany w swój szary kombinezon XL-01, który nosi w filmie podczas misji osiągnięcia hiperprędkości. Buzz jest gotowy na kreatywne bitwy, loty i odkrywanie kosmosu inspirowane filmem.
  • Figurka jest dobrze dopasowana do małych rączek, pozwalając dzieciom odtwarzać dynamiczne sceny i popisowe ruchy dzięki 14 punktom zgięcia i autentycznym detalom. To również doskonała zabawka do zabrania w podróż!
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu, aby stworzyć kolekcję dużych figurek. Na nowo przeżywaj kosmiczne filmowe przygody! Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Buzz Astral XL-01 to doskonały prezent inspirowany filmem, dla wielbicieli figurek i fanów Buzza Astralaod 4 roku życia.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka podstawowa Buzz XL-01 duża HHK31 (HHK29/HHK31)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735069453

Recenzje