Figurka podstawowa Buzz Alpha HHJ79 (HHJ78/HHJ79)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
64,21 PLNBuzz Astral Figurka podstawowa

Odkryj przygody w stylu filmu "Buzz Astral" wytwórni DisneyPixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń - Zurgiem aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta wysokiej jakości figurka Buzza Astrala w kombinezonie Strażnika Kosmosu Alfa i z punktami zgięcia inspiruje do kreatywnej kosmicznej zabawy i zebrania własnej kolekcji. Autentyczna figurka inspirowana filmem ma 12,5 cm wysokości i 12 punktów zgięcia, które umożliwiają ustawianie w dynamicznych pozach. W zestawie jest też Ostrze laserowe DX, które można przyczepić w ręku lub na plecach figurki, aby ułatwić Buzzowi uwolnienie się z pnączy na wrogiej planecie. Dostępne są też inne figurki i pojazdy w tej skali, aby fani mogli odtwarzać emocjonującą akcję: starcia, loty i odkrywanie kosmosu. Figurki i pojazdy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody, konflikty i pracę zespołową znane z filmu "Buzz Astral" wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanej nim figurce Buzza Astrala w kombinezonie Strażnika Kosmosu Alfa.
  • Figurka Buzza Astrala ma wysokość 12,5 cm i 12 punktów zgięcia - w łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach - umożliwiających dynamiczne pozowanie. Możesz odtwarzać z nią filmowe sceny lub wymyślać własne przygody.
  • Buzz Astral z autentycznymi detalami jest gotowy pokierować swoją załogą i zmierzyć się z wrogim środowiskiem z pomocą Laserowego ostrza DX, które można przyczepić do jego dłoni lub pleców.
  • Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu i przeżywać niesamowite przygody. Ta załoga pełna niezwykłych charakterów uczy się współpracować i tworzyć doskonały zespół. Dostępne są też pojazdy z filmu. Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
  • Doskonały prezent inspirowany filmem "Buzz Astral" dla wielbicieli figurek i fanów od 4 roku życia.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka podstawowa Buzz Alpha HHJ79 (HHJ78/HHJ79)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735069477

Recenzje