Zestaw Prawdziwe Przygody Posterunek policji światła i dźwięki (HHW22)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
125,46 PLNMatchbox Prawdziwe Przygody Posterunek policji Zestaw światła i dźwięki

Przygotuj się na wysłanie wszystkich jednostek do akcji ratunkowej w zestawie Matchbox Action Drivers Prawdziwe Przygody Posterunek policji. Pełen akcji zestaw ze światełkami i dźwiękami ma mnóstwo funkcji aktywowanych pojazdem. Wyląduj dołączonym helikopterem na lądowisku, aby wypuścić z garażu do akcji nawet trzy radiowozy i przesunąć policjanta, który kieruje ruchem. Naciśnij inny przycisk, aby aktywować realistyczne światełka i dźwięki. W zestawie jest 1 helikopter Matchbox i 1 radiowóz Matchbox Ford Interceptor. Zestaw łączy się z innymi zestawami Matchbox i Hot Wheels, aby można było wymyślać niekończące się przygody. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie). Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zawiadom zespół i wyślij do akcji wszystkie jednostki w zestawie Matchbox Posterunek policji.
  • Autentyczne światełka i dźwięki zwiększają realizm, więc poczujesz się jak na prawdziwym posterunku.
  • Wyląduj helikopterem na lądowisku, aby otworzyć garaż i wypuścić nawet 3 pojazdy oraz przesunąć policjanta kierującego ruchem. (Dodatkowe pojazdy sprzedawane oddzielnie).
  • Odkrywaj wyjątkowe detale, takie jak ruchoma bramka, regulowany wąż i parking policyjny, na którym możesz parkować pojazdy i przechowywać elementy.
  • W zestawie jest 1 helikopter Matchbox i 1 radiowóz Matchbox Ford Interceptor, aby od razu można było zacząć akcję ratunkową.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw Prawdziwe Przygody Posterunek policji światła i dźwięki (HHW22)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735077410

Recenzje