Klocki Psi Patrol Zestaw pojazdów ratunkowych HFC18 (HFC18)
od 3 lat

Mega Bloks

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
222,50 PLN
Nasza cena
202,27 PLN
Oszczędzasz 10%Mega Bloks Psi Patrol Zestaw pojazdów ratunkowych

Twoje dziecko pokocha konstruowanie z zestawem pojazdów ratunkowych zainspirowanych animacją Psi Patrol Film. W tym zestawie konstrukcyjnym są 4 figurki do ustawiania w różnych pozach (Chase, Marshall, Liberty i Skye) i 83 małe klocki wraz z elementami specjalnymi. Twój mały konstruktor może stworzyć własną misję ratunkową, budując motocykl Chase'a, wóz strażacki Marshalla, skuter Liberty wyposażony w hak i helikopter Skye z wyciągarką. Potem może zbudować wieżę Humdingera i posłać motocykl Chasea przez 2 pary drzwi. A do tego umieścić helikopter Skye na wirującej platformie wieży. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków od 3 roku życia.

  • Zestaw konstrukcyjny inspirowany animacją "Psi Patrol Film" zawiera 83 małe, wytrzymałe klocki wraz z elementami specjalnymi, które pozwalają zbudować scenę misji ratunkowej z filmu.
  • Zbuduj wieżę Humdingera, motocykl Chase'a, wóz strażacki Marshalla, skuter Liberty i helikopter Skye.
  • W zestawie są też 4 figurki z Psiego Patrolu do ustawiania w różnych pozach: Chase, Marshall, Liberty i Skye.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Zestaw jest doskonały dla dzieci od 3 roku życia - wcześnie wprowadza w świat budowania własnych konstrukcji i tworzenia opowieści, łącząc zabawę z nauką.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Psi Patrol Zestaw pojazdów ratunkowych HFC18 (HFC18)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Mega Bloks
Kod paskowy: 194735037100

Recenzje