Tor samochodowy Wieża Starcie na wysokości GRW39 (GRW39)
od 5 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
166,90 PLN
Nasza cena
151,71 PLN
Oszczędzasz 10%Hot Wheels Wieża Starcie na wysokości

Zestaw do zabawy Hot Wheels Wieża Starcie na wysokości wynosi rywalizację na nowy poziom, gdy pojazdy ścigają się do klatki zwycięzcy, którą można ustawić na wysokości nawet ok. 60 cm! Samochodziki pędzą po zakręconych pętlach, a potem w stronę klatki, która zatrzaskuje się, gdy wjedzie do niej zwycięski pojazd. Klatkę można dostosować - podnieść ją lub obniżyć - zależnie od poziomu rywalizacji. Panele punktowe na trasie dodają wyzwaniu emocji. Każdy z torów można łatwo odczepić i przeczepić, co upraszcza montaż oraz przechowywanie. Zawiera jeden samochodzik Hot Wheels w skali 1:64 i zapewnia wyjątkową zabawę dzieciom w wieku od 5 do 10 lat. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Ścigaj się do klatki zwycięzcy w zestawie Hot Wheels Wieża Starcie na wysokości! Pojazdy ścigają się po torze i pętlach, które wynoszą je do klatki znajdującej się wysoko w górze - nawet ok. 60 cm!
  • Dzieci pokochają wyścigi i popisy kaskaderskie, a także wyzwanie dotarcia jako pierwszy zawodnik do klatki, której wysokość można dostosować, aby zmienić poziom trudności.
  • Zakręcone pętle i tor składają się, ułatwiając przechowywanie oraz transport.
  • W zestawie jest też samochodzik Hot Wheels w skali 1:64. Dołóż kolejne autko (sprzedawane oddzielnie), aby obudzić ducha rywalizacji.
  • Ten zestaw do zabawy z elementem rywalizacji dla 1 lub 2 osób to świetny prezent dla dzieci w wieku 5-10 lat i wszystkich fanów rajdowych emocji.

od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Tor samochodowy Wieża Starcie na wysokości GRW39 (GRW39)
Podtytuł: od 5 lat
Producent: Hot Wheels
Kod paskowy: 887961912791

Recenzje