Śmieciarka do recyklingu Matchbox HHR64 (HHR64)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
199,26 PLNMatchbox Śmieciarka do recyklingu

Dzięki tej śmieciarce Matchbox dzieci mogą ruszyć ku przygodzie, a jednocześnie dbać o ochronę środowiska. Ten duży pojazd (38 cm) został wykonany w 80, z plastiku z certyfikatem ISCC* i ma mnóstwo niesamowitych funkcji inspirujących do kreatywnej zabawy. Światełka i dźwięki zapewniają więcej realizmu. Popchnij pojazd do przodu, aby usłyszeć dźwięki silnika. Gdy popchniesz ją do tyłu, aktywujesz odgłos pikania - jak w prawdziwej śmieciarce. Pociągnij dźwignię, aby unieść kontener ze śmieciami i opróżnić go do wnętrza śmieciarki, a potem pojedź do sortowni, aby zrzucić ładunek. Dzieci będą zachwycone własną wersją pojazdu, który codziennie widzą na ulicach - tym razem to one nim sterują. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
*Podejście bilansu masy

  • Śmieciarka do recyklingu Matchbox (38 cm) to duży ekopojazd wykonany w 80, z plastiku z certyfikatem ISCC*, który ma mnóstwo niesamowitych funkcji oraz detali inspirujących do kreatywnej zabawy.
  • Matchbox z dumą promuje dbanie o środowisko, używając do produkcji tego pojazdu ponad 80, plastiku z certyfikatem ISCC* i przypominając dzieciom o tym, jak ważny jest recykling.
  • Dzieci od razu rozpoznają tę ciężarówkę, którą często widzą na ulicach, gdy zabiera ich odpady wtórne. Naciskaj przycisk na górze szoferki, aby aktywować dźwięki, które zwiększają realizm zabawy.
  • Pociągnij za dźwignię, aby opróżnić kontener do wnętrza śmieciarki, a potem wyrusz do sortowni i oddaj ładunek.
  • Ta duża ciężarówka to świetny prezent dla dzieci, które lubią miejskie pojazdy i bohaterów dnia codziennego.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Śmieciarka do recyklingu Matchbox HHR64 (HHR64)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735075195

Recenzje