Figurki Polly Pocket Domek Kalendarz adwentowy (HHX84)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,80 PLNPolly Pocket Domek Kalendarz adwentowy

Poczuj magię świąt z Kalendarzem adwentowym Polly Pocket z motywem zimowej krainy. W domku znajdziesz 4 poziomy i 8 obszarów do zabawy i wymyślania kreatywnych opowieści. Dzieci pokochają odkrywanie aż 25 niespodzianek po jednej każdego dnia aż do świąt. Pierwszego dnia dzieci odpakowują wyjątkowy prezent, a przez następne 24 dni odkrywają codziennie nową niespodziankę! Mniejsze niespodzianki mają motyw zimowy. Niektóre akcesoria mają specjalne zaczepy, więc możesz przyczepiać je w różnych miejscach zestawu, aby poszerzać możliwości zabawy. Odliczaj dni do świąt z tym kalendarzem adwentowym z 25 akcesoriami do odkrycia - znajdziesz wśród nich mikrolalki Polly i Shani. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. To wspaniały prezent świąteczny dla dzieci od 4 roku życia.

  • Przygotuj się na świąteczną zabawę z Kalendarzem adwentowym Polly Pocket w kształcie zimowego domku. Znajdziesz tu 4 poziomy, 8 obszarów do zabawy oraz 25 niespodzianek (w tym mikrolalki Polly i Shani).
  • Dzieci pokochają odkrywanie aż 25 niespodzianek - po jednej każdego dnia aż do świąt.
  • Pierwszego dnia dzieci odpakowują wyjątkowy prezent, a przez następne 24 dni odkrywają codziennie nową świąteczną niespodziankę!
  • Niektóre akcesoria mają specjalne zaczepy, więc możesz przyczepiać je w różnych miejscach zestawu, aby poszerzać możliwości świątecznej zimowej zabawy.
  • Wśród obszarów zabawy są domowe pokoiki, salon, kuchnia, łazienka i miejsce do zimowej rekreacji.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurki Polly Pocket Domek Kalendarz adwentowy (HHX84)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735079261

Recenzje