Klocki Psi Patrol Zestaw figurek (HDX93)
od 3 lat

Mega Bloks

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
94,46 PLNMega Bloks Psi Patrol Zestaw figurek

Twoje dziecko pokocha konstruowanie z zestawem figurek inspirowanym animacją "Psi Patrol Film". W tym zestawie konstrukcyjnym są 3 figurki do ustawiania w różnych pozach (Chase, Marshall i Skye) i 13 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Twoje dziecko może zbudować centrum dowodzenia, w którym szczeniaczki przygotują się do następnego zadania, korzystając z 4 "ekranów" przedstawiających założenia misji. Zjeżdżalnia pozwoli pieskom szybko wyruszyć na ratunek. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków od 3 roku życia.

  • Zestaw konstrukcyjny inspirowany animacją "Psi Patrol Film" zawiera 13 małych, wytrzymałych klocków wraz z elementami specjalnymi, które pozwalają zbudować centrum dowodzenia wraz ze zjeżdżalnią.
  • W zestawie są też 3 figurki z Psiego Patrolu do ustawiania w różnych pozach: Chase, Marshall i Skye.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Zestaw jest doskonały dla dzieci od 3 roku życia - wcześnie wprowadza w świat budowania własnych konstrukcji i tworzenia opowieści, łącząc zabawę z nauką.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Psi Patrol Zestaw figurek (HDX93)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mega Bloks
Kod paskowy: 194735034574

Recenzje