Pociąg Tomek i Przyjaciele Muddy Naprawa przyjaciół (HFX97/HHN43)
od 3 lat

Fisher Price

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
66,42 PLNTomek i Przyjaciele Lokomotywa Najlepsze momenty

Przedszkolaki mogą na nowo przeżywać swoje ulubione momenty z bajki "Tomek i Przyjaciele" dzięki tej kolekcji lokomotyw z napędem od Fisher-Price. Ta kolekcja upamiętnia charakterystyczne, wesołe momenty z bajki i pozwala małym konduktorom uzupełnić swoje zbiory o ulubieńców takich jak Tomek, Piotruś i Diesel (sprzedawani oddzielnie). Przesuń przełącznik na dachu lokomotywy, aby posłać ją w wesołą podróż po dowolnym torze Tomek i Przyjaciele (Zestawy z torami są sprzedawane oddzielnie, zależenie od dostępności. Lokomotywy nie pasują do linii drewnianej). Wymaga 2 baterii typu AAA.

  • Kolekcja lokomotyw z napędem Tomek i Przyjaciele upamiętniająca ulubione momenty z bajki. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
  • Lokomotywy są kompatybilne ze wszystkimi torami Tomek i Przyjaciele, poza tymi z linii drewnianej (zestawy z torami sprzedawane oddzielnie, zależenie od dostępności).
  • Lokomotywa ma plastikowe łączniki, aby można ją było przyczepić do innych lokomotyw, pojazdów i wagoników (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
  • Zawiera 1 lokomotywę na baterie inspirowaną bohaterem z bajki "Tomek i Przyjaciele"
  • Dla małych konduktorów od 3 roku życia.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pociąg Tomek i Przyjaciele Muddy Naprawa przyjaciół (HFX97/HHN43)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Fisher Price
Kod paskowy: 194735072750

Recenzje